Запрошуємо на роботу в КП «Рівненський обласний клінічний лікувально-діагностичний центр ім. В.Поліщука» РОР

ЛІКАРЯ-НЕВРОПАТОЛОГА
(основне місце)

Звертайтесь за телефоном 0362 - 63 - 33 - 52

Новини центру

Застосування спрощеного обміну кадровими документами

Super User 25 серпня 2022

З 15 серпня у центрі на час дії воєнного стану обмінюватися з працівниками кадровими документами (наказами, повідомленнями, заявами, пояснювльними та доповідними записками тощо) через засоби електронного зв'язку - відповідний наказ підписав головний лдікар Роман Шустик

Зміна часу приїзду кардіохірургів ДУ "Інститут серця МОЗ України"

Super User 14 грудня 2023
Шановні пацієнти!
Із - за відсутності зв'язку у мережі Київстар, не вдалося повідомити про дату та час приїзду кардіохірургів ДУ "Інститут серця МОЗ України " всім пацієнтам, що записались на консультацію. Повідомляємо, що на приїзд лікарів з Києва, очікуємо 15грудня 2023р.. Пацієнти, які не знають годину свого візиту, можуть зателефонувати за номером (063)1519368, або прийти з результатами ультразвукового обстеження серця о ~15.00 на п'ятий поверх діагностичного центру.

Діагностичний пройшов акредитацію

16 травня 2016

altВ квітні 2016 року Рівненський обласний клінічний лікувально-діагностичний центр імені Віктора Поліщука отримав акредитаційний сертифікат.

Алергічний риніт краще попередити

02 березня 2016

altЗа даними ВООЗ кожна 3-4 людина у світі страждає будь-якими видами алергії. Таким чином, по захворюваності алергія займає третє місце серед інших найбільш поширених захворювань. В Україні на цю недугу хворіє близько 10 мільйонів людей і нажаль, поширеність постійно зростає. Причина цього – збій у роботі імунної системи, яка починає сприймати безпечні речовини як загрозу, і внаслідок цього організм видає специфічну: хибну захисну реакцію.

Філія Інституту серця МОЗ України у рівному: співпраця триває

23 лютого 2016

altЯк повідомлялося раніше, її відкриють на базі відділення функціональної діагностики Рівненського обласного клінічного лікувально-діагностичного центру імені Віктора Поліщука. Ініціатором виступив головний кардіохірург МОЗ України, член-кореспондент НАМН України, доктор медичних наук, професор, заслужений лікар України Борис Тодуров. Свою пропозицію він аргументував масштабністю та соціальною значущістю проблеми і переконав медиків та чиновників, що реалізація цього задуму сприятиме розвитку кардіології та кардіохірургії на Рівненщині.

 

Однією родиною – до спільної мети

16 лютого 2016

altЗберегти статус лікувального закладу третинного рівня та забезпечити надання мешканцям області високотехнологічної та високоспеціалізованої медичної допомоги, а ще – бути конкурентноспроможним в період переходу до страхової медицини. Про це говорили медики Рівненського обласного клінічного лікувально-діагностичного центру імені Віктора Поліщука під час медичної ради за підсумками роботи закладу у 2015 році.

Святкуємо День матері

06 травня 2015

Вже традиційно в другу неділю травня ми відзначаємо одне з найтепліших та найщиріших свят – День матері. Хоча по суті це - свято вічності: з покоління в покоління для кожного мама – найголовніша людина для своїх дітей. Безумовно, День матері - це одне з самих зворушливих свят, тому що кожен із нас з дитинства і до своїх останніх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ – образ своєї мами, яка все розуміє, простить, завжди пожаліє і буде самовіданно любити незважаючи ні на що. Щастя й краса материнства в усі століття оспівувалися кращими художниками і поетами. І невипадково – від того , наскільки шанована в державі жінка, яка виховує дітей, можна визначити ступінь культури й благополуччя суспільства. В цей день ми від усієї душі вітаємо дорогих мам з їх святом. Дякуємо Вам за Вашу любов та чудодійну материнську молитву, що оберігає нас упродовж життя. Дорогі наші Матері! Зичимо Вам міцного здоров’я і радості, миру і благополуччя! З поваги та шани до усіх Матерів планети та з нагоди Міжнародного Дня медичної сестри - колектив працівників Рівненського обласного клінічного лікувально-діагностичного центру імені Віктора Поліщукаорганізував виставку творчих робіт під назвою «НЕВТОМНІ РУКИ МАМИ», яка проходитиме в центрі 12 травня з 10 години ранку. Запрошуємо до нас!

В програмі: святковий концерт, виставка творчих робіт співробітників центру, круглий стіл.

Досвід функціонування та перспективи розвитку вітчизняних закладів охорони здоров’я третинного рівня в умовах реформування галузі на прикладі РОКЛДЦ ім. Віктора Поліщука

27 квітня 2015
Ігор ШУМЛЯНСЬКИЙ, заслужений лікар України, канд. мед. наук, доцент,
відповідальний за роботу Рівненської філії кафедри терапії № 1
та медичної діагностики факультету післядипломної освіти Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького

 

 

Лариса СТРІЛЬЧУК, канд. мед. наук, асистент кафедри терапії № 1
та медичної діагностики факультету післядипломної освіти
Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького

 

 

 

Лариса ІЛЬНИЦЬКА, канд. мед. наук, доцент кафедри терапії № 1 та
медичної діагностики факультету післядипломної освіти
Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького
 
 
 
Як індивідуальне, так і громадське здоров’я є багатокомпонентним поняттям, своєрідним інтегративним показником, який є поєднанням кількох чинників. Згідно з інформацією Всесвітньої організації охорони здоров’я ці чинники визначають стан здоров’я населення різною мірою:
 • спосіб життя — на 50%;
 • стан навколишнього середовища — на 20–25%;
 • спадковість — на 15–20%;
 • охорона здоров’я — на 10%.
Однак протягом останніх років, завдяки розвитку суча сних методів медичної діагностики та лікування, здатність системи охорони здоров’я впливати на здоров’я населення безперервно зростає.
Згідно з вимогами Всесвітньої організації охорони здоров’я, система охорони здоров’я має забезпечувати доступність медичної допомоги, характеризуватись високою якістю та безпечністю, що за умов ефективної її організації може сприяти зниженню загальної смертності у віці до 75 років на 23% у чоловіків та на 32% у жінок.
Перспективи розвитку Рівненського обласного клінічного лікувально-діагностичного центру
З огляду на економічну ситуацію у країні, фінансування галузі, зміни пріоритетів лікарів та пацієнтів і наявність конкуренції, керівниками Центру був розроблений план оптимізації діяльності закладу. Було визначено, що першочерговими задачами Центру є такі:
 • запровадження багатоканального фінансування (впровадження прозорої системи збору благодійних внесків, робота зі страховими компаніями, співпраця з фондами);
 • удосконалення інформаційно-аналітичної системи (автоматизація діяльності закладу, розширення електронної бази пацієнтів, застосування електронної медичної карти та автоматизованих робочих місць лікаря, моніторинг фінансової та адміністративної діяльності, електронна статистична звітність тощо);
 • розробка та впровадження інноваційних технологій і нових методик діагностики та лікування.
Не виникає сумніву, що шлях до здобуття та відстоювання лідерських позицій може пролягати тільки через впровадження нових медичних послуг та інновацій. Саме це є запорукою успішного розвитку закладу охорони здоров’я.
 
Повну версію статті читайте в журналі "Управління закладом охорони здоровя" №4 за 2015 рік

Аспекти менеджменту в системі управління діагностичним центром

27 березня 2015

 


 
 
Ігор Шумлянський
Заслужений лікар України,
заступник головного лікаря
з організаційної
науково-методичної роботи,
завідувач філії кафедри терапії
№1 та медичної діагностики
ЛНМУ ім. Д. Галицького,
к.м.н., доцент.

 

Система управління нашим закладом, організаційна науково-методична робота базуються на політиці МОЗ України і відповідає основним законодавчим та організаційно-правовим положенням та законам.

Статус «Діагностичних центрів» визнаний ще у часи СССР. Нова медична реформа, яку сьогодні готує міністерство, передбачає формування лікувально-госпітальних об’єднань за подальшим наданням спеціалізованої рівневої допомоги. В даному контексті роль і місце діагностичних центрів чітко прослідковується. З досвіду розвинених країн діяльність діагностичних центрів економічно обґрунтована. Їхня функція визначена, як закладів, що надають високо спеціалізовану допомогу на до госпітальному етапі. На пострадянському просторі такі заклади успішно працюють в Білорусі, Молдові, казахстані, Росії.

В рамках медичної реформи передбачається створення єдиного медичного простору та формування загального реєстру пацієнтів – це лише один з кроків, які були запропоновані нами та частково реалізуються в нашому закладі протягом останніх 20 років. Загальний реєстр пацієнтів з відповідною програмою онлайн реєстрації та центр телемедицини вже функціонує в закладі з 1995 року.

ПОПЕРЕДИМО ДІАБЕТ РАЗОМ!!!

23 березня 2015

УВАГА, МІСЯЦЬ ПРОФІЛАКТИКИ ДІАБЕТУ!

З 24 березня по 24 квітня 2015 р. у відділенні лабораторної діагностики РОКЛДЦ ім. В. Поліщука проводиться визначення пакету досліджень «Дзеркало предіабету» (три основні показники для ранньої діагностики цукрового діабету): глюкоза натще, інсулін (з розрахунком індексу інсулінорезистентності HOMA -IR) та глікозильований гемоглобін.

Результати видаються протягом одного робочого дня.

 

 

У зв’язку з відтермінуванням 2 етапу послаблення карантину через несприятливу протиепідемічну ситуацію в Рівненській області прийом пацієнтів в КП «РОКЛДЦ ім.В.Поліщука» РОР здійснюватиметься в де що обмеженому режимі, з дотриманням всіх санітарно-епідеміологічних вимог. Планова госпіталізація пацієнтів на оперативне лікування проводиться з від’ємним результатом ІФА чи ПЛР на COVID 19

Адміністрація КП «РОКЛДЦ ім. В.Поліщука» РОР

Шановні пацієнти!

З метою дотримання протиепідемічних умов що до не розповсюдження коронавірусу COVIN-19 та забезпечення карантину - РОКЛДЦ імені Віктора Поліщука інформує про наступне.

Відділення променевої діагностики де проводяться обстеження методом комп’ютерної томографії вводять обмежувальні заходи що стосуються обстеження ОРГАНІВ ГРУДНОЇ ПОРОЖНИНИ (ОГК).

Пацієнти з наявними ознаками ГРВІ обстежуються за наявності направлення СІМЕЙНОГО ЛІКАРЯ та ВІД'ЄМНОГО ТЕСТУ НА КОРОНАРВІРУС. В інших випадках при потребі в проведенні обстеження патології ОГК аналогічно необхідне направлення СІМЕЙНОГО ЛІКАРЯ (ЛІКУЮЧОГО ЛІКАРЯ).

ЗВЕРТАЄМО УВАГУ, ЩО ОБСТЕЖЕННЯ ОРГАНІВ ГРУДНОЇ ПОРОЖНИНИ (ОГК) ПРОВОДЯТЬСЯ ЗА ПОПЕРЕДНІМ ЗАПИСОМ З 12.00-15.00 за телефоном 62-05-82 (О97-080-40-66) (в інших випадках обстеження ОГК проводитись не буде).

Вжиті заходи зумовлені турботою про ВАШЕ здоров”я та не допущення перехресного інфікування пацієнтів з коронавірусною хворобою та не інфікованих пацієнтів.

ВВЕДЕНІ ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ БУДУТЬ ТРИВАТИ ДО ЗАКІНЧЕННЯ КАРАНТИНУ. ДЯКУЄМО ЗА РОЗУМІННЯ.

На виконання наказу МОЗ України від 13.03.2020 р. №663 «Про оптимізацію заходів щодо недопущення занесення і поширення на території України випадків COVID–19», відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 12.03.2020 №162 «Про запобігання поширенню на території Рівненської області коронавірусу (COVID–19)», наказу УОЗ Рівненської ОДА від 17.03.2020 №100 «Про обмежувальні заходи в закладах охорони здоров’я Рівненської області» та з метою недопущення занесення та поширення випадків захворювання, спричинених коронавірусною інфекцією (COVID–19), інформуємо, що КП «Рівненський обласний клінічний лікувально-діагностичний центр ім. Віктора Поліщука» РОР змінює звичний порядок роботи та запроваджує спеціальні обмежувальні заходи:

 • На вході в підприємство проводиться безконтактна термометрія всім працівникам центру та пацієнтам. З метою розділення потоків пацієнтів із соматичною патологією та ознаками ГРВІ працює спеціальний медперсонал.
 • Обмежуються плановий амбулаторно-консультативний прийом та консультативний прийом вузьких спеціалістів;
 • Обмежуються планові апаратні обстеження та лабораторні дослідження;
 • Припиняється проведення профілактичних оглядів стороннім організаціям та фізичним особам;
 • У випадку виявлення пацієнтів з підозрою на COVID-19 проводиться алгоритм дій відповідно до наказу МОЗ України від 13.03.2020 р. №663 «Про оптимізацію заходів щодо недопущення занесення і поширення на території України випадків COVID–19»

Просимо з розумінням віднестись до даних заходів.

Ставтеся відповідально до власного здоров’я та здоров’я оточуючих!!!

 

Контактна інформація

 • Адреса : вул. 16 Липня, 36, м. Рівне, Україна
 • Email : rokldc@ukr.net, info@rcmdc.com.ua
 • Телефон : (095) 947-53-34, (067) 103-59-88
 • Факс : (0362) 63-58-79
We use cookies to improve our website. Cookies used for the essential operation of this site have already been set. For more information visit our Cookie policy. I accept cookies from this site.Agree