Клініко-консультативне відділення

Лікар

Спеціальність

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Минзак В.В.

Зав.відділенням, лікар уролог

08.00-13.27

08.00-13.27

08.00-13.27

08.00-13.27

08.00-13.27

Максим’як Г.Б.

Дерматолог

08.00-15.06

08.00-15.06

08.00-15.06

08.00-15.06

08.00-15.06

Федорків В.О.

Ендокринолог

08.00-15.06

08.00-15.06

08.00-15.06

08.00-15.06

08.00-15.06

Кудря Г.В.

Гінеколог

08.00-13.27

08.00-13.27

08.00-13.27

08.00-13.27

08.00-13.27

Кисельчук Т.В.

Кардіолог

09.00-16.06

09.00-16.06

09.00-16.06

09.00-16.06

09.00-16.06

Перев’язко В.Д.

Травматолог

08.00-15.06

08.00-15.06

08.00-15.06

08.00-15.06

08.00-15.06

Гордієвич Т.В.

Невропатолог

09.00-16.06

09.00-16.06

09.00-16.06

09.00-16.06

09.00-16.06

Мельничук З.І.

Пульмонолог

08.00-15.06

08.00-15.06

08.00-15.06

08.00-15.06

08.00-15.06

Маніковська О.В.

Гастроентеролог

09.00-16.06

09.00-16.06

09.00-16.06

09.00-16.06

09.00-16.06

Колодич О.С.

Імунолог Алерголог

08.00-15.09

08.00-15.09

08.00-15.09

08.00-15.09

08.00-15.09

Бортей А.Р.

Уролог

08.00-11.18

08.00-11.18

08.00-11.18

08.00-11.18

08.00-11.18

Кричильський Р.А.

Уролог

 

08.00-17.24

 

 

 

Відділення виїзної діагностики

Лікар

Спеціальність

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Гудима М.В.

Зав.відділенням, лікар терапевт

07.30-16.19

07.30-16.19

07.30-16.19

07.30-16.19

07.30-16.19

Мельник В.А.

Отоларинголог

08.00-12.57

08.00-12.57

08.00-12.57

08.00-12.57

08.00-12.57

Плотка Л.Д.

Педіатр

08.00-15.06

08.00-15.06

08.00-15.06

08.00-15.06

08.00-15.06

Полушин В.С.

Лікар з УЗД

11.30-14.48

11.30-14.48

11.30-14.48

11.30-14.48

11.30-14.48

Данилевич О.М.

Лікар з УЗД

08.00-12.57

08.00-12.57

08.00-12.57

08.00-12.57

08.00-12.57

Коваль Н.С.

Офтальмолог

08.00-15.06

08.00-15.06

08.00-15.06

08.00-15.06

08.00-15.06

Богдан І.В.

Кардіолог

08.00-15.06

08.00-15.06

08.00-15.06

08.00-15.06

08.00-15.06

Ветрова І.В.

Терапевт

08.00-15.06

08.00-15.06

08.00-15.06

08.00-15.06

08.00-15.06

Відділення променевої діагностики

Лікар

Спеціальність

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Семенюк П.П.

Зав.відділенням рентгенолог

08.00-14.00

08.00-14.00

08.00-14.00

08.00-14.00

08.00-14.00

Шандалюк В.В.

Рентгенолог

08.00-14.00

08.00-14.00

08.00-14.00

08.00-14.00

08.00-14.00

Джула О.Р.

Рентгенолог

Парні    14.00-20.00

Непарні 08.00-14.00

Люлька В.В.

Рентгенолог

Парні    14.00-20.00

Непарні 08.00-14.00

Зінкевич Р.Д.

Рентгенолог

Парні    08.00-14.00

Непарні 14.00-20.00

Ковпак В.В.

Рентгенолог

Парні    08.00-14.00

Непарні 14.00-20.00

Відділення ультразвукової діагностики

Лікар

Спеціальність

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Ессел С.К.

Зав.відділенням лікар з УЗД

08.00-15.06    15.10-16.49

08.00-15.06 15.10-16.49

08.00-15.06 15.10-16.49

08.00-15.06  15.10-16.49

08.00-15.06  15.10-16.49

Бур Ю.А.

Лікар з УЗД

08.00-15.06

08.00-15.06

08.00-15.06

08.00-15.06

08.00-15.06

Гашинський І.В.

Лікар з УЗД

08.00-09.39

08.00-09.39

08.00-09.39

08.00-09.39

08.00-09.39

Залознєв І.П.

Лікар з УЗД

08.00-15.06

08.00-15.06

08.00-15.06

08.00-15.06

08.00-15.06

Ковпак О.С.

Лікар з УЗД

08.00-12.57

08.00-12.57

08.00-12.57

08.00-12.57

08.00-12.57

Колобок Я.В.

Лікар з УЗД

08.00-12.57

08.00-12.57

08.00-12.57

08.00-12.57

08.00-12.57

Коршак Н.В.

Лікар з УЗД

Парні   13.30-16.48

Кудря Г.В.

Лікар з УЗД

13.40-15.19

13.40-15.19

13.40-15.19

13.40-15.19

13.40-15.19

Наумець Л.М.

Лікар з УЗД

08.00-15.06

08.00-15.06

08.00-15.06

08.00-15.06

08.00-15.06

Онищук Н.В.

Лікар з УЗД

11.00-14.18

11.00-14.18

11.00-14.18

11.00-14.18

11.00-14.18

Паш О.А.

Лікар з УЗД

12.00-15.18

12.00-15.18

12.00-15.18

12.00-15.18

12.00-15.18

Полушин В.С.

Лікар з УЗД

08.00-11.18

08.00-11.18

08.00-11.18

08.00-11.18

08.00-11.18

Ярощук С.А.

Лікар з УЗД

08.00-15.06

08.00-15.06

08.00-15.06

08.00-15.06

08.00-15.06

Відділення функціональної діагностики

Лікар

Спеціальність

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Драчук Ю.В.

Зав.відділенням лікар з ФД

08.00-15.06

13.00-20.06

08.00-15.06

13.00-20.06

08.00-15.06

Вовчок В.В.

Лікар з ФД

14.45-18.03

14.45-18.03

14.45-18.03

14.45-18.03

14.45-18.03

Скібінська Л.В.

Лікар з ФД

Парні   08.00-15.06

Непарні 12.15-19.21

Диковицька А.І.

Лікар з ФД

Непарні 08.00-15.06

Парні  12.15-19.21

Нечипорук С.С.

Лікар з ФД

08.00-15.06

08.00-15.06

08.00-15.06

08.00-15.06

08.00-15.06

Дмитренко О.В.

Лікар з ФД

13.00-20.06

08.00-15.06

13.00-20.06

08.00-15.06

13.00-20.06

Левчук Л.П.

Лікар з ФД

Парні   08.00-15.06

Непарні 12.15-19.21

Пшенична В.А.

Лікар з ФД

Непарні 08.00-15.06

Парні   12.40-19.46

Остафі Н.В.

Лікар з ФД

Непарні 08.00-15.06

Парні   12.15-19.21

Брик С.Д.

Лікар з ФД

Парні   08.00-15.06

Непарні 12.15-19.21

Саковська К.В.

Лікар з ФД

Парні   08.00-15.06

Непарні 12.15-19.21

Бабич В.М.

Лікар з ФД

Парні   08.00-15.06

Непарні 11.30-18.36

Цимбалюк О.В.

Лікар з ФД

Непарні 08.30-15.36

Парні   12.15-19.21

Дудка О.М.

Лікар з ФД

Непарні 08.00-15.06

Парні   13.00-20.06

Куліковський Я.А.

Лікар з ФД

12:25-14:04

12:25-14:04

12:25-14:04

12:25-14:04

12:25-14:04

Качур К.А.

Лікар з ФД

08.00-12.57

08.00-12.57

08.00-12.57

08.00-12.57

08.00-12.57

Відділення діагностичної ендоскопії

Лікар

Спеціальність

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Бельчук О.А.

Зав.відділенням лікар ендоскопіст

08.00-15.06

08.00-15.06

08.00-15.06

08.00-15.06

08.00-15.06

Герасимчук С.В.

Ендоскопіст

08.00-15.06

08.00-15.06

08.00-15.06

08.00-15.06

08.00-15.06

Підкова В.Д.

Ендоскопіст

08.00-15.06

08.00-15.06

08.00-15.06

08.00-15.06

08.00-15.06

Бернський О.В.

Ендоскопіст

08.00-15.06

08.00-15.06

08.00-15.06

08.00-15.06

08.00-15.06

Філатова І.В.

Ендоскопіст

08.00-15.06

08.00-15.06

08.00-15.06

08.00-15.06

08.00-15.06

Верещук В.Г.

Ендоскопіст

08.00-14.46

08.00-14.46

08.00-14.46

08.00-14.46

08.00-14.46

Якимець В.В.

Ендоскопіст

8:00-12:32

 

 

 

8:00-12:32

Відділення інвазивних методів діагностики  та лікування

Лікар

Спеціальність

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Генеральчук Ф.О

Зав.відділенням лікар хірург

08.00-16.12  16.30-18.26

08.00-16.12  16.30-18.26

08.00-16.12  16.30-18.26

08.00-16.12  16.30-18.26

08.00-16.12  16.30-18.26

Штримайтис В.Й.

Хірург

08.00-16.12 

08.00-16.12 

08.00-16.12 

08.00-16.12 

08.00-16.12 

Заяць О.Є.

Хірург

08.30-16.42

08.30-16.42

08.30-16.42

08.30-16.42

08.30-16.42

Качан В.С.

Хірург

Парні   08.00-16.12

Непарні 11.48-20.00

Береська О.Р.

Хірург

08.00-16.12 

08.00-16.12 

08.00-16.12 

08.00-16.12 

08.00-16.12 

Гушеватий В.Г.

Уролог

08.00-11.51

08.00-11.51

08.00-11.51

08.00-11.51

08.00-11.51

Минзак В.В.

Уролог

13.40-17.31

13.40-17.31

13.40-17.31

13.40-17.31

13.40-17.31

Корчак І.Я.

Гінеколог

13.00-14.56

13.00-14.56

13.00-14.56

13.00-14.56

13.00-14.56

Трофимчук О.Б.

Гінеколог

16.30-18.26

16.30-18.26

16.30-18.26

16.30-18.26

16.30-18.26

Бортей А.Р.

Уролог

Непарні 13.37-17.28

Парні   15.37-19.28

Єфімчук Є.М.

Хірург

09:00-12:51

09:00-12:51

09:00-12:51

09:00-12:51

09:00-12:51

Нестеренко О.Л.

Хірург

 

 

08:00-18:36

 

 

Відділення анестезіології та інтенсивної терапії

Лікар

Спеціальність

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Смалько В.Ф.

Зав.відділенням анестезіолог

08.00-16.12

08.00-16.12

08.00-16.12

08.00-16.12

08.00-16.12

Тріль Б.І.

Анестезіолог Хірург

08.00-16.12

08.00-16.12

08.00-16.12

08.00-16.12

08.00-16.12

Добровольський А.І.

Анестезіолог

08.00-16.12

08.00-16.12

08.00-16.12

08.00-16.12

08.00-16.12

Опанащук В.І.

Анестезіолог

 

8:30-15:03

8:30-15:03

8:30-15:03

 

Денний лікувально-діагностичний стаціонар

Лікар

Спеціальність

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Дячук О.С.

Зав.відділенням нейрохірург

08.00-16.12

08.00-16.12

08.00-16.12

08.00-16.12

08.00-16.12

Ільницька Л.А.

Кардіолог    терапевт

17.10-19.06 08.00-13.47

17.10-19.06 08.00-13.47

17.10-19.06 08.00-13.47

17.10-19.06 08.00-13.47

17.10-19.06  08.00-13.47

Придюк В.Є.

терапевт

08.00-16.12

08.00-16.12

08.00-16.12

08.00-16.12

08.00-16.12

Оліферчук Л.В.

Невропатолог

08.00-16.12

08.00-16.12

08.00-16.12

08.00-16.12

08.00-16.12

Обласний медико-генетичний центр

Лікар

Спеціальність

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Євтушок Л.С.

Зав.відділенням лікар генетик

09.40-16.16 08.00-09.39

09.40-16.16 08.00-09.39

09.40-16.16 08.00-09.39

09.40-16.16 08.00-09.39

09.40-16.16

08.00-09.39

Ціж О.С.

Генетик

08.00-15.06

08.00-15.06

08.00-15.06

08.00-15.06

08.00-15.06

Сосинюк З.О.

Зав.відділенням пренатальної УЗД     

 

Гінеколог

08.00-13.27

 

 13.28-15.07

08.00-13.27

 

 13.28-15.07

08.00-13.27

 

 13.28-15.07

08.00-13.27

 

 13.28-15.07

08.00-13.27

 

 13.28-15.07

Кульковський Я.А.

Невролог

09.00-12.18

09.00-12.18

09.00-12.18

09.00-12.18

09.00-12.18

Грановська І.В.

Психолог

09.00-17.30

09.00-17.30

09.00-17.30

09.00-17.30

09.00-17.30

Євтушок Б.А.

Лікар з пренатальної УЗД      гінеколог

08.00-13.27

 

13.27-15.06

08.00-13.27

 

13.27-15.06

08.00-13.27

 

13.27-15.06

08.00-13.27

 

13.27-15.06

08.00-13.27

 

13.27-15.06

Дума Т.М.

Генетик

08.30-15.36

08.30-15.36

08.30-15.36

08.30-15.36

08.30-15.36

Шустик Р.П.

Гінеколог

12.20-15.38

12.20-15.38

12.20-15.38

12.20-15.38

12.20-15.38

Циплюк І.В.

Лікар з пренатальної УЗД     

09.00-16.06

09.00-16.06

09.00-16.06

09.00-16.06

09.00-16.06

Шиманська О.М.

Лікар з пренатальної УЗД     

08.00-11.18

16.17-19.35

08.00-11.18

16.17-19.35

08.00-11.18

Колтонюк О.Р.

Лікар з пренатальної УЗД     

08.00-09.39

08.00-09.39

08.00-09.39

08.00-09.39

08.00-09.39

Розумнюк Т.М.

Лікар лаборант

08.30-16.12

08.30-16.12

08.30-16.12

08.30-16.12

08.30-16.12

Зима О.О

Лікар гінеколог

17:00-20.18

17:00-20.18

17:00-20.18

17:00-20.18

17:00-20.18

 

Обласний центр репродуктивної медицини

Лікар

Спеціальність

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Гуценко І.В.

Лікар акушер-гінеколог

08.00-15.06

08.00-15.06

08.00-15.06

08.00-15.06

08.00-15.06

Решота Н.М.

Акушер-гшінеколог лікар з УЗД

08.00-15.06

08.00-15.06

08.00-15.06

08.00-15.06

08.00-15.06

Данилків Ю.С.

Уролог

08.00-15.06

08.00-15.06

08.00-15.06

08.00-15.06

08.00-15.06

Ковальчук Н.О.

Гінеколог

08.00-15.06

08.00-15.06

08.00-15.06

08.00-15.06

08.00-15.06

Відділення спортивної медицини та лікувальної фізкультури

Лікар

Спеціальність

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Вовчанська С.Є.

Зав.відділенням

08.00-15.06

08.00-15.06

08.00-15.06

08.00-15.06

08.00-15.06

Іванова О.Г.

Лікар із СМ

08.00-15.06

08.00-15.06

08.00-15.06

08.00-15.06

08.00-15.06

Матвєйчук М.Л.

Лікар із СМ

10.00-17.06

10.00-17.06

10.00-17.06

10.00-17.06

10.00-17.06

Брожик А.В.

Лікар із СМ

08.00-15.06

08.00-15.06

08.00-15.06

08.00-15.06

08.00-15.06

Соболевська Т.О.

Лікар із СМ

10.00-17.06

10.00-17.06

10.00-17.06

10.00-17.06

10.00-17.06

Туровська О.М.

Лікар із ЛФК

08.00-15.06

08.00-15.06

08.00-15.06

08.00-15.06

08.00-15.06

Нечипорук С.С.

Лікар із ФД

15.06-16.44

15.06-16.44

15.06-16.44

15.06-16.44

15.06-16.44

Бабич В.М.

Лікар із ФД

Парні 15.06-16.44

Непарні  09:51-11:30

Детальнішу інформацію про певні види обстежень та час прийому лікарів

можна отримати в Реєстратурі,

яка працює з 08:00 до 18:00, обідня перерва з 12:00 до 12:30.

 м. Рівне, вул. 16 Липня, 36

 

тел. 62-01-90

 

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

На ДжуМиксе есть все для Joomla 3.4.
We use cookies to improve our website. Cookies used for the essential operation of this site have already been set. For more information visit our Cookie policy. I accept cookies from this site.Agree