Новини центру

Діагностичний пройшов акредитацію

16 травня 2016

altВ квітні 2016 року Рівненський обласний клінічний лікувально-діагностичний центр імені Віктора Поліщука отримав акредитаційний сертифікат.

Алергічний риніт краще попередити

02 березня 2016

altЗа даними ВООЗ кожна 3-4 людина у світі страждає будь-якими видами алергії. Таким чином, по захворюваності алергія займає третє місце серед інших найбільш поширених захворювань. В Україні на цю недугу хворіє близько 10 мільйонів людей і нажаль, поширеність постійно зростає. Причина цього – збій у роботі імунної системи, яка починає сприймати безпечні речовини як загрозу, і внаслідок цього організм видає специфічну: хибну захисну реакцію.

Філія Інституту серця МОЗ України у рівному: співпраця триває

23 лютого 2016

altЯк повідомлялося раніше, її відкриють на базі відділення функціональної діагностики Рівненського обласного клінічного лікувально-діагностичного центру імені Віктора Поліщука. Ініціатором виступив головний кардіохірург МОЗ України, член-кореспондент НАМН України, доктор медичних наук, професор, заслужений лікар України Борис Тодуров. Свою пропозицію він аргументував масштабністю та соціальною значущістю проблеми і переконав медиків та чиновників, що реалізація цього задуму сприятиме розвитку кардіології та кардіохірургії на Рівненщині.

 

Однією родиною – до спільної мети

16 лютого 2016

altЗберегти статус лікувального закладу третинного рівня та забезпечити надання мешканцям області високотехнологічної та високоспеціалізованої медичної допомоги, а ще – бути конкурентноспроможним в період переходу до страхової медицини. Про це говорили медики Рівненського обласного клінічного лікувально-діагностичного центру імені Віктора Поліщука під час медичної ради за підсумками роботи закладу у 2015 році.

Святкуємо День матері

06 травня 2015

Вже традиційно в другу неділю травня ми відзначаємо одне з найтепліших та найщиріших свят – День матері. Хоча по суті це - свято вічності: з покоління в покоління для кожного мама – найголовніша людина для своїх дітей. Безумовно, День матері - це одне з самих зворушливих свят, тому що кожен із нас з дитинства і до своїх останніх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ – образ своєї мами, яка все розуміє, простить, завжди пожаліє і буде самовіданно любити незважаючи ні на що. Щастя й краса материнства в усі століття оспівувалися кращими художниками і поетами. І невипадково – від того , наскільки шанована в державі жінка, яка виховує дітей, можна визначити ступінь культури й благополуччя суспільства. В цей день ми від усієї душі вітаємо дорогих мам з їх святом. Дякуємо Вам за Вашу любов та чудодійну материнську молитву, що оберігає нас упродовж життя. Дорогі наші Матері! Зичимо Вам міцного здоров’я і радості, миру і благополуччя! З поваги та шани до усіх Матерів планети та з нагоди Міжнародного Дня медичної сестри - колектив працівників Рівненського обласного клінічного лікувально-діагностичного центру імені Віктора Поліщукаорганізував виставку творчих робіт під назвою «НЕВТОМНІ РУКИ МАМИ», яка проходитиме в центрі 12 травня з 10 години ранку. Запрошуємо до нас!

В програмі: святковий концерт, виставка творчих робіт співробітників центру, круглий стіл.

Досвід функціонування та перспективи розвитку вітчизняних закладів охорони здоров’я третинного рівня в умовах реформування галузі на прикладі РОКЛДЦ ім. Віктора Поліщука

27 квітня 2015
Ігор ШУМЛЯНСЬКИЙ, заслужений лікар України, канд. мед. наук, доцент,
відповідальний за роботу Рівненської філії кафедри терапії № 1
та медичної діагностики факультету післядипломної освіти Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького

 

 

Лариса СТРІЛЬЧУК, канд. мед. наук, асистент кафедри терапії № 1
та медичної діагностики факультету післядипломної освіти
Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького

 

 

 

Лариса ІЛЬНИЦЬКА, канд. мед. наук, доцент кафедри терапії № 1 та
медичної діагностики факультету післядипломної освіти
Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького
 
 
 
Як індивідуальне, так і громадське здоров’я є багатокомпонентним поняттям, своєрідним інтегративним показником, який є поєднанням кількох чинників. Згідно з інформацією Всесвітньої організації охорони здоров’я ці чинники визначають стан здоров’я населення різною мірою:
 • спосіб життя — на 50%;
 • стан навколишнього середовища — на 20–25%;
 • спадковість — на 15–20%;
 • охорона здоров’я — на 10%.
Однак протягом останніх років, завдяки розвитку суча сних методів медичної діагностики та лікування, здатність системи охорони здоров’я впливати на здоров’я населення безперервно зростає.
Згідно з вимогами Всесвітньої організації охорони здоров’я, система охорони здоров’я має забезпечувати доступність медичної допомоги, характеризуватись високою якістю та безпечністю, що за умов ефективної її організації може сприяти зниженню загальної смертності у віці до 75 років на 23% у чоловіків та на 32% у жінок.
Перспективи розвитку Рівненського обласного клінічного лікувально-діагностичного центру
З огляду на економічну ситуацію у країні, фінансування галузі, зміни пріоритетів лікарів та пацієнтів і наявність конкуренції, керівниками Центру був розроблений план оптимізації діяльності закладу. Було визначено, що першочерговими задачами Центру є такі:
 • запровадження багатоканального фінансування (впровадження прозорої системи збору благодійних внесків, робота зі страховими компаніями, співпраця з фондами);
 • удосконалення інформаційно-аналітичної системи (автоматизація діяльності закладу, розширення електронної бази пацієнтів, застосування електронної медичної карти та автоматизованих робочих місць лікаря, моніторинг фінансової та адміністративної діяльності, електронна статистична звітність тощо);
 • розробка та впровадження інноваційних технологій і нових методик діагностики та лікування.
Не виникає сумніву, що шлях до здобуття та відстоювання лідерських позицій може пролягати тільки через впровадження нових медичних послуг та інновацій. Саме це є запорукою успішного розвитку закладу охорони здоров’я.
 
Повну версію статті читайте в журналі "Управління закладом охорони здоровя" №4 за 2015 рік

Аспекти менеджменту в системі управління діагностичним центром

27 березня 2015

 


 
 
Ігор Шумлянський
Заслужений лікар України,
заступник головного лікаря
з організаційної
науково-методичної роботи,
завідувач філії кафедри терапії
№1 та медичної діагностики
ЛНМУ ім. Д. Галицького,
к.м.н., доцент.

 

Система управління нашим закладом, організаційна науково-методична робота базуються на політиці МОЗ України і відповідає основним законодавчим та організаційно-правовим положенням та законам.

Статус «Діагностичних центрів» визнаний ще у часи СССР. Нова медична реформа, яку сьогодні готує міністерство, передбачає формування лікувально-госпітальних об’єднань за подальшим наданням спеціалізованої рівневої допомоги. В даному контексті роль і місце діагностичних центрів чітко прослідковується. З досвіду розвинених країн діяльність діагностичних центрів економічно обґрунтована. Їхня функція визначена, як закладів, що надають високо спеціалізовану допомогу на до госпітальному етапі. На пострадянському просторі такі заклади успішно працюють в Білорусі, Молдові, казахстані, Росії.

В рамках медичної реформи передбачається створення єдиного медичного простору та формування загального реєстру пацієнтів – це лише один з кроків, які були запропоновані нами та частково реалізуються в нашому закладі протягом останніх 20 років. Загальний реєстр пацієнтів з відповідною програмою онлайн реєстрації та центр телемедицини вже функціонує в закладі з 1995 року.

ПОПЕРЕДИМО ДІАБЕТ РАЗОМ!!!

23 березня 2015

УВАГА, МІСЯЦЬ ПРОФІЛАКТИКИ ДІАБЕТУ!

З 24 березня по 24 квітня 2015 р. у відділенні лабораторної діагностики РОКЛДЦ ім. В. Поліщука проводиться визначення пакету досліджень «Дзеркало предіабету» (три основні показники для ранньої діагностики цукрового діабету): глюкоза натще, інсулін (з розрахунком індексу інсулінорезистентності HOMA -IR) та глікозильований гемоглобін.

Результати видаються протягом одного робочого дня.

Всесвітній день запобігання ВВР (прес реліз)

26 лютого 2015

 

3 березня 2015 року відзначатиметься перший щорічний Всесвітній день запобігання вродженим вадам розвитку.

Вроджені вади розвитку (ВВР)- головна причина малюкової смертності в розвинутих країнах світу. Тому 12 провідних організацій світу з охорони здоров’я оголосили 3 березня 2015 року першим щорічним Всесвітнім днем запобігання вродженим вадам розвитку.Мета цього Дня у всьому світі- покращити поінформованість суспільства про причини ВВР, запровадити програми первинної профілактики ВВР, розширити мережу інформаційних ресурсів і служб з опіки хворих та їхніх родин.

Проблеми, пов‘язані з ВВР, особливо актуальні для населення Рівненської області і України загалом.

Суча сною наукою доведено, що на виникнення більшості ВВР у дітей впливають фактори навколишнього середовища (тератогенні фактори), зокрема, іонізуюча радіація, алкоголь, дефіцит мікронутрієнтів. Негативний вплив цих факторів можна зменшити або взагалі усунути, і тим самим значно знизити ризики і частоти ВВР.

Третього березня 2015 року

12 лютого 2015

вперше відзначатиметься щорічний Всесвітній день запобігання вродженим вадам розвитку

УВАГА! Прийом та запис пацієнтів за надання медичних послуг на безоплатній основі проводиться тільки при наявності електронного направлення. Без наявності електронного направлення усі медичні послуги надаються за кошти пацієнтів.

 

У зв’язку з відтермінуванням 2 етапу послаблення карантину через несприятливу протиепідемічну ситуацію в Рівненській області прийом пацієнтів в КП «РОКЛДЦ ім.В.Поліщука» РОР здійснюватиметься в де що обмеженому режимі, з дотриманням всіх санітарно-епідеміологічних вимог. Планова госпіталізація пацієнтів на оперативне лікування проводиться з від’ємним результатом ІФА чи ПЛР на COVID 19

Адміністрація КП «РОКЛДЦ ім. В.Поліщука» РОР

Шановні пацієнти!

З метою дотримання протиепідемічних умов що до не розповсюдження коронавірусу COVIN-19 та забезпечення карантину - РОКЛДЦ імені Віктора Поліщука інформує про наступне.

Відділення променевої діагностики де проводяться обстеження методом комп’ютерної томографії вводять обмежувальні заходи що стосуються обстеження ОРГАНІВ ГРУДНОЇ ПОРОЖНИНИ (ОГК).

Пацієнти з наявними ознаками ГРВІ обстежуються за наявності направлення СІМЕЙНОГО ЛІКАРЯ та ВІД'ЄМНОГО ТЕСТУ НА КОРОНАРВІРУС. В інших випадках при потребі в проведенні обстеження патології ОГК аналогічно необхідне направлення СІМЕЙНОГО ЛІКАРЯ (ЛІКУЮЧОГО ЛІКАРЯ).

ЗВЕРТАЄМО УВАГУ, ЩО ОБСТЕЖЕННЯ ОРГАНІВ ГРУДНОЇ ПОРОЖНИНИ (ОГК) ПРОВОДЯТЬСЯ ЗА ПОПЕРЕДНІМ ЗАПИСОМ З 12.00-15.00 за телефоном 62-05-82 (О97-080-40-66) (в інших випадках обстеження ОГК проводитись не буде).

Вжиті заходи зумовлені турботою про ВАШЕ здоров”я та не допущення перехресного інфікування пацієнтів з коронавірусною хворобою та не інфікованих пацієнтів.

ВВЕДЕНІ ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ БУДУТЬ ТРИВАТИ ДО ЗАКІНЧЕННЯ КАРАНТИНУ. ДЯКУЄМО ЗА РОЗУМІННЯ.

На виконання наказу МОЗ України від 13.03.2020 р. №663 «Про оптимізацію заходів щодо недопущення занесення і поширення на території України випадків COVID–19», відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 12.03.2020 №162 «Про запобігання поширенню на території Рівненської області коронавірусу (COVID–19)», наказу УОЗ Рівненської ОДА від 17.03.2020 №100 «Про обмежувальні заходи в закладах охорони здоров’я Рівненської області» та з метою недопущення занесення та поширення випадків захворювання, спричинених коронавірусною інфекцією (COVID–19), інформуємо, що КП «Рівненський обласний клінічний лікувально-діагностичний центр ім. Віктора Поліщука» РОР змінює звичний порядок роботи та запроваджує спеціальні обмежувальні заходи:

 • На вході в підприємство проводиться безконтактна термометрія всім працівникам центру та пацієнтам. З метою розділення потоків пацієнтів із соматичною патологією та ознаками ГРВІ працює спеціальний медперсонал.
 • Обмежуються плановий амбулаторно-консультативний прийом та консультативний прийом вузьких спеціалістів;
 • Обмежуються планові апаратні обстеження та лабораторні дослідження;
 • Припиняється проведення профілактичних оглядів стороннім організаціям та фізичним особам;
 • У випадку виявлення пацієнтів з підозрою на COVID-19 проводиться алгоритм дій відповідно до наказу МОЗ України від 13.03.2020 р. №663 «Про оптимізацію заходів щодо недопущення занесення і поширення на території України випадків COVID–19»

Просимо з розумінням віднестись до даних заходів.

Ставтеся відповідально до власного здоров’я та здоров’я оточуючих!!!

 

Контактна інформація

 • Адреса : вул. 16 Липня, 36, м. Рівне, Україна
 • Email : rokldc@ukr.net, info@rcmdc.com.ua
 • Телефон : (068)1270605
 • Факс : (0362) 63-58-79
We use cookies to improve our website. Cookies used for the essential operation of this site have already been set. For more information visit our Cookie policy. I accept cookies from this site.Agree